Çukurova Lobisi Dergimizin Ocak 2012 “Kurtuluş Özel Sayısı” Çıktı

Çukurova Lobisi SAYI 29-30-31

Çukurova’nın Başkentteki sesi, derneğimizin aylık, bölgesel süreli yayımı olan Çukurova Lobisi dergisinin 29-30-31 birleşik, “Kuruluş Özel Sayısı” (Ocak 2012) çıkmıştır.

Dergi içeriğinde; Fransız Parlamentosunda “Gülekli Hatice” Portresi ve 44 Yiğidi ile Karboğazı Destanı-Ali Alper Çetin, Çukurova’da Milli Mücadele ve Kurtuluş-Yusuf Delikoca, Adana’nın Kurtuluşu-Mustafa Onar, Ceyhan’ın Milli Kahramanı İnce Ali, Çukurovalı Kara Fatma, Adana Atatürk Parkında ki Kuvayı Milliye Anıtının Sırları, Gönlümün Başkenti İncirgediği-Dr. Halil Atılgan, Mankurtluk, Mankurtlaşma Nedir? -Temel Çürük, Çukurovalılar Derneğinden Bölge Milletvekillerine Ziyaret, Yok olan Zenginliğimiz Balıkçılık-Ahmet Refik Erdem, Adanalı Olmak, Adana’yı Sevmek-M. Demirel Babacanoğlu, Yerli Otomobil Adana’da Üretilmeli-Vedat Kahyalar, Karacaoğlan Karaisalı’ya Geldi mi? -Oğuz Adem Selçuk, Başkan Çelikcan Yüreğir’de Hizmete Doymuyor, TRT’ye Açık Mektup-Dr. Halil Atılgan, Tebrik-Vefat-Başsağlığı…

Not: Dergimiz Dernek Merkezimizden de temin edilebilir.

Ali Alper ÇETİN

Çukurova Lobisi İmtiyaz Sahibi

One comment on “Çukurova Lobisi Dergimizin Ocak 2012 “Kurtuluş Özel Sayısı” Çıktı

  1. Mehmet Polat dedi ki:

    Çoğumuz dergi çıkarmanın çok zor olduğunu biliriz. Bu süreli yayını büyük fedakarlıklarla çıkaran başkanımız Ali Alper Çetin’e minnettarız. Hele bu “Kurtuluş Özel Sayısı” gerçekten Kuvayı Milliye Ruhunu yeniden canlandırıyor…Başkan ve yayın ekibini kutluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.